Masz problem ze sprzedażą mieszkania?

A może dopiero zaczynasz i chcesz to zrobić „raz a dobrze”, szybko i zyskownie?

Skorzystaj z naszej usługi Home-stagera i miej to z głowy!

Niskim kosztem przygotujemy twą nieruchomość do szybkiej i zyskownej sprzedaży

 

Myślisz, że kupujący i tak urządzi się po swojemu, więc po co przygotowywać mieszkanie? Czy wiesz, że tylko 5% ludzi ma wyobraźnię przestrzenną i potrafi ujrzeć swoje przyszłe lokum w głowie na podstawie tego, co widzi w rzeczywistości. Nie chodzi o to, by zrobić kosztowną rewolucję. Chodzi o to, by kupujący ujrzał potencjał, możliwość wykorzystania przestrzeni, pozytywny domowy klimat. Klient w ciągu pierwszych 30 sekund jest na TAK lub NIE. Kupuje styl życia, a nie cztery ściany. Korzystając ze sprawdzonych na zachodzie i od niedawna także w Polsce technik home-staging’u sprawimy, że transakcja będzie szybka i zyskowna.

Oferujemy kilka form naszej usługi:

- Indywidualna konsultacja Home-stager’a, której wynikiem jest pisemny raport z planem działania do samodzielnego wykonania.

- Komplesowa usługa, polegająca na propozycji aranżacji pomieszczeń wraz z wykonaniem robót remontowych (lub tylko kosmetycznych zmian i stylizacji) przez naszą ekipę. Obejmuje to również wynajem mebli i akcesoriów wraz z dostawą na miejsce, w ramach założonego budżetu.

- Sesja fotograficzna przygotowanej nieruchomości, do wykorzystania w serwisach internetowych. To na tej podstawie kupujący dokonują pierwszej selekcji ofert, które chcieliby zobaczyć osobiście.

- Dom pokazowy – oferta skierowana do deweloperów, którzy chcieliby pokazać klientom potencjał drzemiący w nowej nieruchomości. Zdajemy sobie sprawę, że dom taki musi być urządzony w sposób ponadczasowy i uniwersalny, tak by zrobił niezwykłe wrażenie na jak największej liczbie kupujących. Często firmy proponują wykonanie tylko wizualizacji wnętrz, jednak w takim przypadku klient w momencie oglądania inwestycji jest zawiedziony i nie czuje domowej atmosfery. Przy dzisiejszej konkurencji ogromne znaczenie ma sprzedaż nieruchomości doskonale przygotowanej, w której od pierwszego wejrzenia można się zakochać. Liczy się funkcjonalność, ale i styl, dynamika, dzięki której klient zobaczy w domu siebie – szczęśliwego i zadowolonego. Z naszymi ekipami stworzymy niezbędny domowy klimat tak, by udało się sprzedać nieruchomość szybko i z zyskiem dla wszystkich stron!

- Wsparcie przy prezentacji lokalu - merytoryczne wskazówki lub nasze osobiste uczestniczenie w trakcie prezentacji.

Wszystkie działania home-staging’owe bazują na ustalonym budżecie, tak by przy możliwie najmniejszych kosztach podnieść atrakcyjność i wartość nieruchomości, a tym samym sprzedać /wynająć ją z większym zyskiem lub w ogóle umożliwić skuteczność działań sprzedażowych. Ta usługa się opłaca, z doświadczenia wiemy jak tego dokonać!

Zapraszamy do kontaktu:

Karina Maksimczuk, +48 668 174 374, Karina@MAKAOhome.pl